22.09.2019 Міжнародна виставка собак усіх порід FCI-CACIB “Кубок Вінниці – 2019”

Монопородні виставки:
Американський стафорширський тер’єр, Чихуахуа
Клубні виставки:
Німецька вівчарка – ранг КЧК, Італійський кане корсо – ранг ПК

Місце проведення : м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7 (пожежна частина)

Виставка проводиться у приміщенні

Розклад заходів

з 8:30 – реєстрація учасників виставки

10:00 – офіційне відкриття виставки, початок роботи рингів

13:00 – 14:00 – перерва

з 14:00 – продовження роботи в рингах та конкурси BEST IN SHOW

Вінницький Обласний Осередок ВГО «КСУ» Каніс» висловлює подяку ГЕНЕРАЛЬНОМУ СПОНСОРУ – фірмі «ROYAL CANINE»

в організації та проведенні виставки, наданні кубків та призів

СПОНСОРУ спеціалізованої монопородної виставки НІМЕЦЬКИХ ВІВЧАРОК фірмі «JОSERA»

 СПОНСОРУ КЛУБНої ВИСТАВКИ КАНЕ КОРСО фірмі «OPTI MEAL»  

 СПОНСОРУ МОНОПОРОДНОЇ ВИСТАВКИ Американського стаффордширського тер’єру ФІРМІ «OPTI MEAL»

 СПОНСОРУ МОНОПОРОДНОЇ ВИСТАВКИ чихуахуа фірмі «HILLS»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ!

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОВНИХ КОНКУРСІВ:

КОНКУРС «ЮНОГО ХЕНДЛЕРА»

1 місце  Бризгаліна Мілена, Мініатюрний пінчер

2 місце  – Штанько Сергій, Бігль

3 місцеБахновська Марина, Американський Кокер Спанієль

4 місцеДуніна Софія, Шелті

5 місцеДацька Анна, Німецький шпіц померанський

КРАЩА «ПЛЕМІННА ПАРА» ВИСТАВКИ

1 місцеАмериканська Акіта, власник Kudla Svitlana

2 місцеНімецький Шпіц Померанський, власник Biliavska Svitlana

3 місце Чихуахуа Гладкошерстий, власник Prudka Olena

4 місцеКонтинентальний Той Спанієль (Папійон), власник Savchuk Olena

КРАЩИЙ БЕБІ ВИСТАВКИ

1 місце – Мініатюрний Шнауцер Перець З Сіллю GREAT MATE ZORRO, власник Samarskaya T.

2 місце – Американський Кокер Спанієль REACH A DREAM GRAND DIAMOND, власник Maksimets Nataliia

3 місце – Німецька Вівчарка (Короткошерста) S JUZHNOGO BUGA KAISAR, власник Kaplun Rostyslav

4 місце – Чихуахуа гладкошерстий CAESAR  BUKOVYNIAN STAR, власник Apetrakioaie Heorhii

 

КРАЩЕ ЦУЦЕНЯ ВИСТАВКИ

1 місце – Американська Акіта ZABAVA ALPINE TRICOLOUR, власник Pankratieva Olena

2 місце – Мопс MAGIA FIORE MANDARIN, власник Pidlisnyi Oleksandr

3 місце – Золотистий Ретривер FLY GOLDEN JOYS FAMILY, власник Vasylenko Oleksii

4 місце – Німецький Шпіц Померанський BURAN BELIKOR, власник Beliak Iryna

 

КРАЩИЙ ЮНІОР ВИСТАВКИ

1 місце – Аляскинський Маламут FORWARD TO THE TARGET, власник Ivaniuk Maksym

2 місце – Самоїд FAMOUS PLAYER LUMIERE DE LA VIE, власник Danilenko Tatiana

3 місце – Італійський Кане Корсо ELIM NOBL VORIE VESTAR SAPFIR, власник Lapa Irina

4 місце – Бішон Фрізе DORA GIRT OF GOD, власник Yakhno K. 

 

КРАЩИЙ ВЕТЕРАН ВИСТАВКИ

1 місце – Російський Чорний Тер’єр ALINKA-MALINKA JEMCHUJINA U MORY, власник Odnostalko Iryna

2 місце – Доберман SHANNI PRINTSESSA GOLDER PACK, власник Lobur Olesia

3 місце – Лабрадор Ретривер AIRIS MEMSUNSHINE, власник Minova Olena

4 місце – Мопс ZHABOTYNSKIY BRISKLANE, власник Yaropud Tamara

 

BEST OF GROUP I

1 місце – Австралійська Вівчарка CRAZY IN LOVE MOTO PIES, власник Markhonos Natalia

2 місце – Вельш Коргі Пемброк KOTOMIN’S Z-DREAM COME TRUE, власник Boiko Irina

3 місце – Південноруська Вівчарка ATLANTA WHITE SIMURAN, власник Grosheva Olga

4 місце – Чехословацький Вовчак HUNTER, власник Herasymuk Oleksii

 

BEST OF GROUP II

1 місце – Великий Швейцарський Зененхунд ALFI Z LISOWSKIEGO WZGORZA, власник Valiiev Ismail

2 місце – Шнауцер Перець З Сіллю ASTIN, власник Malynovska Kateryna

3 місце – Російський Чорний Тер’єр SERAFIMA TERAVALON, власник Odnostalko Iryna

4 місце – Англійський Бульдог OLIGARH DINO BAMBINO, власник Opanasenko Oleksandr

 

BEST OF GROUP III

1 місце – Йоркширський Тер’єр VINSILK AMICUS MEUS, власник Kotelnikova Tetiana

2 місце – Джек Расел Тер’єр MARVELLOUS MASCOT OCEAN FLO, власник Sergienko Hanna

3 місце – Шотландський тер’єр TERRAMARINA SOLOMON, власник Motsnyi Eduard

 

BEST OF GROUP IV

1 місце – Такса Мініатюрна Гладкошерста LATTE S TRETEY PLANETY, власник Kikot Yu.P.

2 місце – Такса Мініатюрна Жорсткошерста CASSIUS CLAY LENKIN PARK (mini), власник Opalynska Olena

 

BEST OF GROUP V

1 місце – Американська Акіта ANATA SONE MAZHOR, власник Pankratieva O.

2 місце – Аляскинський Маламут FORWARD TO THE TARGET, власник Ivaniuk Maksym

3 місце – Самоїд FAMOUS PLAYER LUMIERE DE LA VIE, власник Danilenko Tatiana

4 місце – Німецький Шпіц Померанський DARIKAR HASAPIKO, власник Beliak Iryna

 

BEST OF GROUP VI

1 місце – Бігль BOND, власник Yakimchuk Evhen

 

BEST OF GROUP VII

1 місце – Німецький Короткошерстий Лягавий Собака/Курцхаар ARTUS WACHTEL LEIDENSCHAFT, власник Gavryliuk Dmytro

2 місце – Веймаранер ZANZIR, власник Kilimchuk Nataliia

 

BEST OF GROUP VIII

1 місце – Американський Кокер Спанієль DELIGHT OF WIN YULIANTUA, власник Antonenko Yuliana

2 місце – Золотистий Ретривер ANTONIO VIVALDY EMPEROR MOON MELODY, власник Vasylenko Oleksii

3 місце – Лабрадор Ретривер FOXRUSH TOAST OF THE TOWN, власник Minova E.M.

4 місце – Англійський Кокер Спанієль MANACAS BODY DOUBLE, власник Chernichko Galyna

 

BEST OF GROUP IX

1 місцеЧихуахуа Довгошерстий LOOKUM PORTER, власник Siehan Alona

2 місце – Чихуахуа Гладкошерстий ROMEO CASA DE PERRO GRANDE, власник Prudka Olena

3 місце – Мопс LITTLE MERMAID OF CAES 3 Q, власник Kovaleva Galina

4 місце – Бішон Фрізе FRISE REGINA BICHON RISING STAR, власник Honcharenko Oleksandr

 

BEST OF GROUP X

1 місцеІталійський Хорт VANESSA SUNNYMOON PLACE, власник Smykovska Lesia&Myshkovska Milena

 

BEST IN SHOW

1 місце – Американська Акіта ANATA SONE MAZHOR, власник Pankratieva O.

2 місце – Австралійська Вівчарка CRAZY IN LOVE MOTO PIES, власник Markhonos Natalia

3 місце – Йоркширський Тер’єр VINSILK AMICUS MEUS, власник Kotelnikova Tetiana

4 місцеЧихуахуа Довгошерстий LOOKUM PORTER, власник Siehan Alonа