вітаємо участників, призерів та переможців !

національної виставки сac-ua “Вінницька Весна-2019”

Дата: 25.05.2019

Місто: Вінниця

Шановні судді

ФІНКЕЛЬ Семен Носоновіч (Україна)
ЛЯШОВА Людмила Миколаївна (Україна)
БРИСКІНА Наталія Анатоліївна (Україна)
ПРУДКА Олена Олександрівна (Україна)

В рамках виставки додатково пройшли монопородні виставки:

– німецька вівчарка;
– італійський кане корсо;
– сибірський хаскі.

 

 

 

Вінницький Міський Осередок Вінницького Обласного Осередку ВГО «Ксу» Каніс»  висловлює подяку

Генеральному спонсору фірмі «JOSERA» в організації та проведені виставки, надані призів!

Спонсорам монопородної виставки німецьких вівчарок фірма «HILLS», Котельнікова Тетяна, Бахновська Марина.

 Спонсору монопородної виставки канне корсо та сибірських хаскі – фірма «OPTIMEAL»!

 Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Автор фото: Гребенюк Олена

 Результати головних конкурсів виставки:

«Конкурс Юного Хендлера»

1 місце

Штанько Сергій

12 років

Калинівка

Бігль

2 місце

Бахновська Марина

14 років

Хмільник

Американський кокер спанієль

3 місце

Марко Святослав

10 років

Тернопіль

Бішон фрізе

4 місце

Костікова Єлизавета

14 років

Вінниця

Лабрадор ретривер

 

Кращий Плідник виставки: Лабрадор ретривер LEMONTIES VENI VIDI VICI, власник – Nahorynska O., Vinnytsia

Кращий Бебі виставки: бульдог OLIGARH FERRARI, власник – Opanasenko O.

Краще Цуценя виставки: доберман PRIDE OF RUSSIA HRONOS, власник – Gorbachev A.

Кращий Юніор виставки: англійський кокер спанієль GINGER MAN SUNFOREST SOUL, власник – Morin V.

Кращий ветеран виставки: золотистий ретривер KING OF HARD-ROCK KATTYVAL, власник –  Kulish S.

 

Best of  I group – Вельш Коргі Пемброк EDLEN HOUSE LIVRE, власник –  Gorin E.A

Best of II group – Російський Чорний Тер’єр SERAFIMA TER’AVALON, власник – Odnostalko I.

Best of III group – Джек Расел Тер’єр MIRIAN COLD DUST, власник – Tregubov O.

Best of IV group – Такса Мініатюрна Гладкошерста KORDES KNOPA FLOWER OF KYIVAN RUS, власник – Horbach O.

Best of V group – Американська Акіта WINTERRAHILLS TIBET, власник – Ptashnik O.

Best of VII group – Епаньоль Бретон DARA, власник –  Stozhyk V

Best of VIII group – Лабрадор Ретривер DELIGHT DE SOUL GINGER’S GEM, власник – Khodatska К.

Best of IX group – Континентальний Той Спанієль FLAMING FAME ELITE PILLANGO, власник – Savchuk O.

 

КРАЩА СОБАКА ВИСТАВКИ / BEST IN SHOW

1 місце – Російський Чорний Тер’єр SERAFIMA TER’AVALON, власник – Odnostalko I.

2 місце – Лабрадор Ретривер DELIGHT DE SOUL GINGER’S GEM, власник – Khodatska К.

3 місце – Американська Акіта WINTERRAHILLS TIBET, власник – Ptashnik O.

4 місце – Континентальний Той Спанієль FLAMING FAME ELITE PILLANGO, власник – Savchuk O.